Świąteczny koncert Agi Zaryan

Kobieta, blondynka, ujęcie z profilu. Tło świąteczne, niebieskie.
Aga Zaryan. Fot. materiały prasowe Bałtyckie Agencji Artystycznej BART

W pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia zapraszamy na wyjątkowy koncert online. „Christmas songs", czyli piosenki świąteczne, zaśpiewa Aga Zaryan z towarzyszeniem European Jazz Sextet. Początek o godzinie 18.00.

Obostrzenia związane z pandemią cały czas uniemożliwiają organizowanie wydarzeń kulturalnych z udziałem publiczności. Dlatego w tym świątecznym czasie proponujemy nastrojowy koncert do obejrzenia i posłuchania w domu. Aga Zaryan, koncert zatytułowany po prostu „Christmas Songs”, zaśpiewa z towarzyszeniem European Jazz Sextet. W repertuarze znajdą się najbardziej znane, lubiane i popularne piosenki związane z radosnym, świątecznym czasem Bożego Narodzenia. Koncert odbędzie się w pierwszy dzień świąt, 25 grudnia, o godzinie 18.00

Koncert świąteczny Agi Zaryan to jedno z czterech wydarzeń muzycznych, które będzie można zobaczyć online, przygotowanych przez LASY. Nowa przestrzeń kulturalna powstała na terenie Opery Leśnej latem. W ramach projektu LASY powstało nie tylko wyjątkowe miejsce do słuchania dobrej muzyki, ale także 25 wydarzeń, nie tylko muzycznych. Z koncertów, spotkań i ciekawych aktywności korzystali mieszkańcy Sopotu i turyści. Mimo, że wydarzenia organizowane były w rygorach jakie narzucała pandemia, w sumie wzięło w nich udział blisko 4 tys. osób.

W ramach projektu LASY ZIMOWE zobaczymy cztery koncerty online. Występ Agi Zaryan & European Jazz Sextet, i kolejne, będzie można oglądać na kanale YouTube Opera Leśna. Szczegółowe informacje o godzinach rozpoczęcia koncertów znajdą się na stronie internetowej Bałtycka Agencja Artystyczna BART, a także profilach facebookowych LASY i Opera Leśna.

LASY ZIMOWE są możliwe dzięki finansowaniu z Funduszu Wsparcia Kultury i środków Miasta Sopotu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...