Sopockie pamiątki kupisz przez internet

Bransoletka w ozdobnym drewnianym pudełku
Fot. materiały SOT

Wszyscy miłośnicy Sopotu mogą pamiątki związane z kurortem i Bałtykiem kupować nie tylko podczas wizyt w mieście, ale także przez internet. Sopocka Organizacja Turystyczna stworzyła sklep internetowy, w którym znalazły się nietuzinkowe i designerskie drobiazgi.

Oryginalne sopockie skarpetki z motywem mewy, maseczki, czapki czy parasole, to tylko niektóre z nich. W ofercie sklepu znajdują się także kolekcjonerskie naklejki, piny i guldeny.

– Wszystko stworzone zostało z myślą o turystach, którzy chwilowo nie mogą odwiedzić kurortu, jak również o mieszkańcach, którzy kochają swoje miasto – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu. – Czekając na lepsze czasy i przyjazd do Sopotu, można już teraz sprawić sopocki prezent sobie lub najbliższym.

Oferta będzie rozszerzana o nowe, również autorskie produkty stworzone przez Sopocką Organizację Turystyczną i lokalnych artystów. Sklep internetowy oferuje szybkie i wygodne zakupy, z dostawą do jednego z ponad 8 tys. punktów odbioru InPost oraz bezpieczne płatności.

Zapraszamy na stronę Visit Sopot, zakładka Sklep lub bezpośrednio na sopockiepamiatki.pl.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...