Wznowienie prac na al. Niepodległości 

Sygnalizator świetlny przy robotach drogowych
Fot. Fotobank.PL/UMS

Z uwagi na trudne warunki atmosferyczne wstrzymane zostało asfaltowanie al. Niepodległości i ul. Wejherowskiej. Prace zostają dziś wznowione, zakończenie planowane jest na 26 stycznia.  

Możliwe utrudnienia w ruchu drogowym: 

  • na al. Niepodległości ruch w kierunku Gdańska oraz w kierunku Gdyni odbywa się po dwóch pasach ruchu, z wyjątkiem odcinka jezdni aktualnie przebudowywanego, tj. prawy pas ruchu jezdni w kierunku Gdańska na odcinku około 200 m, zaczynając od zatoki autobusowej przy ul. Wejherowskiej; 

 

  • zamkniecie ul. Wejherowskiej na odcinku od al. Niepodległości do ul. Kraszewskiego (od zjazdu z al. Niepodległości na kierunku do Gdańska do wjazdu na rondo na wysokości ul. Kraszewskiego). Na czas zamknięcia ul. Wejherowskiej objazd dla mieszkańców Kamiennego Potoku i Brodwina prowadzony jest poprzez ul. Malczewskiego.  

Ponadto nadal zamknięty jest tunel pod al.Niepodległości w ciągu ul. Bohaterów Monte Cassino. Jest to spowodowane remontem obiektu. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...