BrassWoodFest w sierpniu

Scena na której stoją muzycy oświetleni zielonymi i żółtymi reflektorami.
BrasswoodFest 2020. Fot. Karol Makurat Tarakum Photography.

Po entuzjastycznie przyjętej „zerowej” edycji sopockiego, akustyczno-elektronicznego festiwalu czas na odsłonę 0.1, która odbędzie się 7 sierpnia na scenie Lasy Opery Leśnej w Sopocie.

Można już kupować specjalne bilety kolekcjonerskie na sierpniowy festiwal. 221 takich biletów trafiło do sprzedaży na platformę eBilet. Bonusem jaki wiąże się z zakupem biletu już teraz jest nie tyko numerowany bilet z pierwszej, niewielkiej puli, ale także ręcznie wykonany, pamiątkowy drewniany breloczek.

– W roku 2020 spełniło się moje marzenie. Połączyliśmy magię akustycznych instrumentów z elektronicznymi brzmieniami, tworząc wyjątkową w magicznym lesie krainę dźwięków i spotkań muzycznych ponad gatunkami i podziałami – wyjaśnia Łukasz L.U.C. Rostkowski, pomysłodawca wydarzenia #BrassWoodFest. – Do pełnej wizji tego boutiqe festiwalu nam jeszcze daleko, ale edycja 0.1 będzie kolejnym krokiem w jej kierunku, w duchu „slow fest" – dodaje L.U.C. Rostkowski. 

BrassWoodFest odbędzie się 7 sierpnia 2021 r. już po raz drugi. Fani mogą spodziewać się muzycznej nocy dialogu tradycji z futuryzmem, podczas której prawie połowa koncertów odbędzie się bez nagłośnienia z naturalnym dźwiękiem żywych instrumentów. Nie wiadomo jeszcze jaka pula biletów trafi do sprzedaży, ale będzie ona prawdopodobnie ograniczona ponieważ organizatorzy chcą zadbać o komfort i przestrzeń dla uczestników festiwalu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...