Jak dobrze wskazać drogę do celu? Propozycje oznakowań w Goyki 3 Art Inkubatorze

Ilustracja z projektu Jowity Keller

Dobrze funkcjonująca instytucja to instytucja dostępna, to instytucja, w której pomieszczenia są czytelnie oznakowane, a gość nie czuje się zagubiony. Przedstawiamy cztery propozycje oznakowań Goyki 3 Art Inkubatora w Sopocie, stworzone przez studentki i studentów ASP Gdańsk. Do 3 marca można głosować na propozycję, która najbardziej odpowiada potrzebom przyszłych odwiedzających Art Inkubator.

Projekt wayfindingu (systemu orientacji przestrzennej, który pomaga ludziom określić swoje położenie i wskazać drogę do celu) Goyki 3 Art Inkubatora w Sopocie był dużym wyzwaniem dla studentów z Pracowni Projektowania dla Kultury gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych. Ich zadaniem było stworzenie młodej duchem, nowoczesnej identyfikacji wnętrza zabytkowego budynku. Powstałe prace są dojrzałymi koncepcjami, które zaskakują różnorodnymi pomysłami. Projekty zostały poprzedzone dogłębną analizą miejsca, potrzeb klienta oraz świadomym doborem materiałów.

Na jednych z zajęć kwestię ekologicznych rozwiązań przybliżyła studentom projektantka, Dorota Terlecka (Biuro Kreacja). Nad całością prac czuwała prowadząca Pracownię dr Anita Wasik, wraz z asystentką, Joanną Czaplewską.

Zachęcamy do zapoznania się z projektami dostępnymi poniżej i głosowania. Czy wśród nich znajduje się taki, który odpowiada Państwa potrzebom? Zebranymi w ankiecie głosami pracownicy Art Inkubatora chcą kierować się w kolejnych etapach pracy nad wayfindingiem. Głosować można do 3 marca

Głosowanie na projekty oznakowań w w Goyki 3 Art Inkubatorze w Sopocie

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...