Bieg wokół ERGO ARENY

Okrągły budynek hali widowiskowo-sportowej. Na pierwszym planie grupka kolorowo ubranych biegaczy.
Fot. materiały prasowe ERGO ARENY.

Najbliższa, dwudniowa edycja biegu #RUNGDN wokół ERGO ARENY wystartuje 10 kwietnia. Uczestnicy będą mieli do przebiegnięcia 5 lub 10 kilometrów. Zapisy już się rozpoczęły.

Bieg odbędzie się wokół ERGO ARENY, na pętli o długości 1,6 km. Ze względów bezpieczeństwa, uczestnicy nie spotkają się w zorganizowanej grupie. Każdy chętny będzie mógł rozpocząć swój bieg odpowiednio w sobotę 10 kwietnia lub w niedzielę 11 kwietnia, w godzinach od 10.00 do 15.00. Limit uczestników biorących jednocześnie udział w imprezie wynosi 500 osób. Po ukończeniu wybranej trasy uczestnicy otrzymają okolicznościowe medale i upominki.

Organizatorem cyklu #RUNGDN jest Gdański Ośrodek Sportu. Więcej informacji, przekierowanie do zapisów oraz regulamin biegu znaleźć można na stronie internetowej ERGO ARENA.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...