Zostaw symbol przyjaźni na placu zabaw Kajka i Kokosza

Kajko i Kokosz stoją przy kalejdoskopie
Grafika: materiały promocyjne Netfixa

W Łazienkach Południowych w Sopocie powstaje wyjątkowy plac zabaw inspirowany postaciami z serialu Kajko i Kokosz, animacji opartej na kultowych komiksach Janusza Christy, słynnego mieszkańca Sopotu.

Główną atrakcją placu będzie Smok Miluś, ale nie zabraknie tam również jego przyjaciół – słowiańskich wojów. To właśnie na cześć wyjątkowej więzi, która łączy bohaterów serialu powstała akcja Kalejdoskop Przyjaźni.

Każdy, kto opisze na stronie Kajko i Kokosz ulubioną przygodę, którą przeżył wspólnie z przyjacielem, ma szansę uwiecznić symbol swojej przyjaźni na powstającym placu zabaw. Imiona zwycięzców zostaną umieszczone na tytułowym Kalejdoskopie Przyjaźni - jednym z elementów nowej atrakcji Sopotu.

Zgłoszenia do kalejdoskopu można wysyłać do 7 kwietnia. Mamy nadzieję, że to będzie dowód na to, że prawdziwa przyjaźń może trwać wiecznie!

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...