Spektakl online Teatru przy Stole

Plakat promujący spektakl
Fot. materiały TPS

Teatr przy Stole Online w Dworku Sierakowskich zaprasza na współczesną sztukę obyczajową rosyjskiego satyryka Wiktora Szenderowicza. „Poszkodowany Goldiner”. To zarazem śmieszna i gorzka komedia rozgrywająca się w nowojorskich realiach.

Pewnego dnia główny bohater zostaje ofiarą wypadku. Mimo że sam się do niego przyczynił, kobieta prowadząca pojazd zostaje skazana na kilkadziesiąt godzin opieki nad poszkodowanym. Jak ułożą się wzajemne relacje tych dwojga: Wulfa Goldinera, rosyjskiego Żyda, który nigdy nie zaklimatyzował się w Nowym Jorku i pani Watson, emigrantki doceniającej amerykański styl życia? W spektaklu występują (czytają przy stole) Elżbieta Goetel-Dąbkowska i Krzysztof Gordon.

Premiera online: 4 kwietnia 2021 r. na facebookowym profilu Towarzystwo Przyjaciół Sopotu. Spektakl będzie można oglądać do 17 kwietnia br. Dostęp bezpłatny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...