Sopockie życzenia

Życzenia wielkanocne dla sopocian

Szanowni Państwo, Drodzy Sopocianie,

przed nami Święta Wielkiej Nocy – kolejne, które z powodu pandemii będziemy musieli spędzić inaczej niż do tego przywykliśmy. Sytuacja w Polsce i na świecie zmieniła nasze życie i codzienność i nadal zmusza nas do ograniczenia spotkań z rodzinami, do zawieszenia kontaktów z przyjaciółmi i bliskimi. Z pewnością nie takich świąt oczekiwaliśmy, ale zróbmy to dla naszego wspólnego dobra, by chronić siebie i innych.

Zostańmy w domach, a życzenia złóżmy przez telefon, pamiętając jak ważne jest – mimo wszystko – podtrzymywanie rodzinnych i przyjacielskich więzi. Bądźmy odpowiedzialni, rozsądni i wytrwali, pomagajmy sobie wzajemnie nie tracąc nadziei na odmianę losu i powrót do normalności. W tym czasie wielkanocna nadzieja i wiara w zwycięstwo dobra nad złem są nam szczególnie potrzebne.

Sopocianom i Przyjaciołom naszego miasta życzymy zatem nieskończonej wiary, nadziei, miłości i dużo zdrowia w tym trudnym czasie.

Wesołych Świąt!

Jacek Karnowski
Prezydent Miasta Sopotu

Piotr Bagiński
Przewodniczący Rady Miasta Sopotu

Marcin K. Skwierawski
Wiceprezydent Sopotu

Magdalena Czarzyńska-Jachim
Wiceprezydentka Sopotu

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...