Wpłatomat w Urzędzie Miasta

Wpłatomat. Widać ekran i klawiaturę.
Fot. materiały UMS

W Urzędzie Miasta Sopotu pojawił się wpłatomat. Urządzenie zostało ustawione w holu na parterze, naprzeciwko kasy. Można z jego pomocą zrealizować podstawowe płatności. Kasa została zamknięta.

Z pomocą wpłatomatu możliwe jest opłacenie m.in. podatków, opłat skarbowych, opłat związanych ze strefą płatnego parkowania (również mandatów), płatności związanych z użytkowaniem wieczystym, dzierżawą, przekształceniem, rejestracją pojazdów, prawami jazdy, licencjami taxi. Płatności można dokonać gotówką – wpłatomat wydaje resztę – lub kartą płatniczą. Obsługa jest bardzo prosta, intuicyjna.

Z wpłat za pomocą urządzenia mogą skorzystać osoby przebywające w urzędzie w związku ze sprawami załatwianymi w poszczególnych wydziałach, będące wcześniej umówione na wizytę.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...