Warsztaty strategii gościnności

Plakat promujący warsztaty strategii gościnności. Kolor różowy, po prawej fragment czarno-białego zdjęcia sopockiej ulicy.
Fot. materiały Art Inkubatora

W szczególnym, 2021 roku, Goyki 3 Art Inkubator zaprasza mieszkanki i mieszkańców Sopotu na warsztaty przygotowujące ciało i psychikę na nadchodzący sezon letni. Aby uzdrowisko było miejscem przyjaznym i gościnnym nie tylko dla odwiedzających je turystów, lecz także dla żyjących w nim ludzi.

W trakcie warsztatów z Tatianą Dziewanowską, tancerką, choreografką i performerką oraz Julią Sokolnicką, artystką z Amsterdamu, rezydentką Art Inkubatora Goyki 3, będzie się można dowiedzieć, jak radzić sobie ze stresem w konfrontacji z zachowaniem innych i jak się nie denerwować na darmo. Jednym z tematów będzie strategia gościnności i porządku w przestrzeni publicznej. Spotkanie z prowadzącymi odbędzie się blisko ulicy Bohaterów Monte Cassino, popularnego Monciaka – najsłynniejszego deptaka w Polsce. W czasie drugiego dnia warsztatów osoby chętne będą mogły poćwiczyć przed kamerą. Zajęcia odbędą się 15 i 16 maja.

Pomysł warsztatów to efekt badań artystycznych Julii Sokolnickiej w Sopocie, które przeprowadziła w trakcie  pobytu na rezydencji Inne Rytmy zorganizowanej przez Goyki3 Art Inkubator w 2020 roku. Zgłoszenia na warsztaty można wysyłać do 13 maja na adres e-mail: warsztaty@goyki3.pl. Warsztaty przeznaczone są dla osób pełnoletnich.

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...