Festiwal Czekolady, czyli coś dla małych i dużych łasuchów

Czekoladowe praliny ułożone na tacy
Fot. Pixabay

Już w najbliższy, poprzedzający Dzień Dziecka, weekend (29-30 maja) sala treningowa ERGO ARENY (wejście C1, od strony morza) zamieni się w czekoladową krainę. Gdańsko-sopocki obiekt gościć będzie Festiwal Czekolady. W programie wydarzenia są m.in. słodkie warsztaty, degustacje i prelekcje gości specjalnych. A na osoby, które 29 maja oddadzą krew, czeka niespodzianka – będą miały darmowy wstęp na imprezę!

Chcesz poczuć się lepiej dzięki czekoladzie i świętować z nami Dzień Dziecka? Po wielu miesiącach oczekiwań zapraszamy wszystkich miłośników słodkich chwil na Festiwal Czekolady, który odbędzie się w ERGO ARENIE. Różnorodna paleta kształtnych tabliczek, pralin i trufli, stanowiąca kwintesencję smaków i aromatów charakterystycznych dla polskiej kuchni, ogrodu i krajobrazu zachwyci nawet najbardziej wymagających koneserów czekolady. Na Festiwalu znajdziecie też lody, ciasta i inne słodycze. Nie zabraknie atrakcyjnego programu i wielu znakomitych gości.

Dlaczego czekolada?

  • źródło zdrowia,
  • poprawia humor,
  • chroni nas przed rozwojem stresu,
  • spowalnia proces starzenia,
  • działa uspokajająco.

Więcej informacji, program imprezy i przekierowanie do biletów w cenie 10 i 15 zł na stronie ERGO ARENY. Wstęp wolny dla dzieci do 12. roku życia.

 

Osoby, które w sobotę, 29 maja, w godz. 7.15-13.00 oddadzą krew w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (ul. Wrońskiego 4, Gdańsk), będą miały wstęp bezpłatny.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...