Domy Sąsiedzkie: zgłoś się na bezpłatne zajęcia komputerowe

Laptop stoi na biurku, obok leży notatnik z przyborami do pisania
Fot. Pixabay

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia, dzięki którym można poszerzyć swoje kompetencje cyfrowe, np. umiejętności korzystania z poczty elektronicznej, Portalu Pacjenta, e-recept, e-usług publicznych (urzędy, ZUS, US) itp. Uczestnicy dowiedzą się, jak płacić rachunki bez wychodzenia z domu, jak zamawiać zakupy, jak sprawnie poruszać się po Internecie. Zgłoszenia do grupy przyjmowane są do 7 czerwca.

Najbliższe zajęcia przeznaczone są dla osób początkujących i średnio zaawansowanych, odbędą się 7 czerwca, w godz. 12.00-16.00, w Domu Sąsiedzkim „Tęczowy Dom” przy ul. 23 Marca 23 C.

Przewidziany łączny czas szkolenia to 16 godzin, z podziałem na 4 spotkania po 4 godziny. Późniejsze Terminy spotkań późniejszych zostaną ustalone indywidualnie.

Zajęcia prowadzone będą stacjonarnie, w małej grupie. Kategoria wiekowa: 44+. Organizatorzy proszą o zabranie własnego komputera bądź smartfona (w miarę możliwości).

Zapisy:

Uczestnicy będą mieli wpływ na zmianę modułów szkoleniowych, wszelkie pomysły na tematy zajęć są mile widziane.

 

Zajęcia prowadzone w ramach projektu „Latarnicy2020.pl” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa Zadanie Sopockie Domy Sąsiedzkie Finansowane z Gminy Miasta Sopotu.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...