Wejdź w lato z pozytywną energią. Plener na sopockich błoniach

Fot. materiały promocyjne

Emocje – te radosne i te trudne, będą bohaterkami pleneru, który na sopockich błoniach organizuje Młodzieżowa Rada Miasta Sopotu wraz z inicjatorami projektu Pawilon. W sobotę, 19 czerwca, każdy będzie mógł skorzystać z dobrej zabawy, relaksu i wielu ciekawych atrakcji.

Wydarzenie skierowane jest do każdego, niezależnie od wieku czy płci. Przygotowanych zostanie 5 stref emocji – interaktywnych stanowisk związanych z inną emocją: radością, smutkiem, złością, odprężeniem, strachem. Będzie w nich można wziąć udział w rożnych atrakcjach, poznać rozwiązania, jak radzić sobie z trudnymi emocjami i jak najlepiej przeżyć te pozytywne.

Poza strefami emocji, stworzonymi na kształt wesołego miasteczka, będzie można napić się orzeźwiających napojów czy wyjątkowej kawy, zjeść dania z food trucków i przede wszystkim się zrelaksować. Wszystkiemu towarzyszyć będzie muzyka.

Wejdź w świat emocji

  • sobota, 19 czerwca 2021 r.
  • w godz. 11.00-20.00
  • sopockie błonia (teren rekreacyjny pomiędzy ul. Polną a ul. Bitwy pod Płowcami)
  • wstęp wolny
  • wydarzenie na FB
Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...