Stwórz dalsze losy Kajka i kokosza – konkurs plastyczny

Fot. materiały promocyjne

Fundacji Kreska im. Janusza Chirsty zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie pt. „Dalsze losy Kajka i Kokosza”. Prace można nadsyłać do 10  lipca, do wygrania są gadżety z serii komisowej Kajko i Kokosz.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych, ponadpodstawowych, przedszkoli, uczestników zajęć organizowanych przez placówki kulturalne, oświatowo-wychowawcze, centra edukacji i biblioteki oraz wszystkich innych zainteresowanych z województwa pomorskiego.

Uczestnicy mogą przystąpić do konkursu indywidualnie lub jako reprezentanci swojej placówki.

Praca komiksowa powinna dotyczyć tematu konkursu i być narysowana samodzielnie przez autora. Treścią pracy konkursowej ma być historia stanowiąca zamkniętą całość.

Prace zostaną ocenione w trzech kategoriach wiekowych:

  • 6-11 lat
  • 12-16 lat
  • powyżej 16 lat

Każdy uczestnik może nadesłać maksymalnie 2 prace. Technika prac konkursowych: malarstwo, rysunek, grafika (również komputerowa) oraz techniki mieszane.

Prace można nadsyłać do 10 lipca 2021 r. na adres Biura Konkursu: Grodzisko w Sopocie, ul. Jana Jerzego Haffnera 63, 81-715 Sopot lub mailowo na adres: edu@fundacjakreska.pl, z dopiskiem: konkurs „Dalsze losy Kajka i Kokosza”.

Nagrody oraz wyróżnienia wręczone będą 17 lipca 2021 r. podczas Zlotu Fanów Kajka i Kokosza – Urodziny Janusza Christy, który odbędzie się w Skansenie Archeologicznym Grodzisko w Sopocie.

Nagrodami w Konkursie są produkty i gadżety z serii komisowej Kajko i Kokosz, dostosowane do każdej kategorii wiekowej (kubki, figurki, zestawy promocyjne Kajko i Kokosz).

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...