„Czyste powietrze” – zapraszamy na spotkanie informacyjne

Fot. materiały promocyjne

Prezydent Sopotu zaprasza mieszkańców na spotkanie konsultacyjne na temat możliwości uzyskania dofinansowania z rządowego programu „Czyste powietrze”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 26 lipca 2021 r. o godz. 17.00 w sali nr 36 Urzędu Miasta Sopotu przy ul. T. Kościuszki 25/27.

W trakcie spotkania zostaną przedstawione i omówione główne cele i założenia programu. Na spotkanie obowiązują zapisy:

Celem programu „Czyste powietrze” jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej istniejących budynków mieszkalnych i jednorodzinnych. Program skierowany jest do osób fizycznych, właścicieli domów jednorodzinnych.

Uczestnicy spotkania zobowiązani są do zachowania zasad reżimu sanitarnego – noszenie maseczek, przestrzeganie dystansu i dezynfekcja rąk.

Więcej informacji o programie „Czyste Powietrze” na stronie programu Czyste powietrze

W Urzędzie Miasta Sopotu, w pokoju nr 88, znajduje się punkt konsultacyjny dotyczący programu. Informacje można pozyskać również pod nr tel. 58 52 13 793.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...