Aktywne wakacje na uniwersytecie dla seniorów

Seniorzy siedzą w kółku podczas zajęć na świeżym powietrzu
Fot. materiały prasowe SUTW

Wakacje wakacjami, ale na Sopockim Uniwersytecie Trzeciego Wieku sporo się dzieje. Do końca sierpnia trwają bowiem zajęcia na Wakacyjnym Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Można skorzystać z plenerowych zajęć ruchowych, takich jak wspólne wycieczki okolicznymi szklakami, wykłady z historii sztuki na łonie natury, plenery fotograficzne i wiele zajęć gimnastycznych.

Propozycja SUTW jest bezpłatna i skierowana do wszystkich seniorów, którzy po trudnym czasie pandemii pragną znowu aktywnie żyć. Zajęcia odbywają się od poniedziałku do czwartku i będą trwały do końca sierpnia.

Szczegółowy plan można znaleźć na stronie internetowej Sopockiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Facebooku SUTW oraz tablicy ogłoszeń w holu CKU w Sopocie przy ul. Kościuszki 22-24. Podajemy go także poniżej.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...