Weekendowe zamknięcie fragmentu jezdni al. Niepodległości

Jezdnia z samochodami wraz z sygnalizatorem zwężenia jezdni.
Fot. Fotobank.PL/UMS

Od godz. 17:30 w piątek 30 lipca do godz. 6:00 w poniedziałek 2 sierpnia, zostanie zamknięta jezdnia na odcinku al. Niepodległości od ul. Armii Krajowej do ul. 23 Marca. Od piątku zamknięta będzie cala jezdnia w kierunku Gdyni, ruch będzie się odbywał po drugiej stronie jezdni, przez co w obu kierunkach odbywać się będzie tylko jednym pasem.

Przebudowa jezdni obejmie cześciowe zdjęcie starej nawierzchni asfaltowej i ułożenie nowej. Prace będą wykonywane w weekendy również w godzinnach nocnych. 

Po przebudowie skrzyżowania al. Niepodległości z ul. Malczewskiego przygotowany został następny etap rewitalizacji głównego ciągu komunikacyjnego Sopotu. Dzięki środkom przyznanym z subwencji ogólnej na inwestycje drogowe realizowana będzie modernizacja kolejnego odcinka al. Niepodległości. Przyznane dofinansowanie to 380 900 zł. Drugie tyle do remontu dokłada Gmina Miasta Sopotu. 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...