Ekozakupy na świeżym powietrzu

Fot. materiały promocyjne

Sopocki Rynek zaprasza w każdy wtorek, piątek oraz sobotę mieszkańców i gości odwiedzających nasze miasto. Targowisko miejskiej zapewnia swoim klientom stojaki na rowery, bezpłatny parking, stację na hulajnogi.  

Na rynek można dojechać bezpośrednio autobusami 144 i 185 oraz SKM (stacja Sopot Wyścigi). Dodatkowo od ponad miesiąca można korzystać z paczkomatu, który został zlokalizowany na terenie Sopockiego Rynku.

Bezpieczne zakupy na świeżym powietrzu, niejednokrotnie bezpośrednio od producentów coraz częściej doceniane są przez mieszkańców naszego miasta. Wspierajmy lokalnych sprzedawców, dbajmy o zdrowie i środowisko.

Pchli Targ

W każdą sobotę w godz. 10.00-15.00 targowisko miejskie zaprasza do współtworzenia nowej inicjatywy. Każdy może przyjść sprzedawać, kupować oraz wymieniać się atrakcyjnymi, niepowtarzalnymi przedmiotami. „Kupuj używane – daj przedmiotom nowe życie” to hasło, które ma zachęcić do dbania o środowisko dokonując codziennych wyborów.

Jesteś zainteresowany lub zainteresowana sprzedawaniem produktów na Sopockim Pchlim Targu? Skontaktuj się z Organizatorem: rynek@sopot.pl

Więcej informacji: Sopocki Rynek

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...