Czas na finał Rolkowiska!

widok na taflę ERGO ARENY z góry, jeżdżą po niej rolkarze
Fot. Fotobank.PL/ERGO ARENA

Przed nami ostatnia tegoroczna niedziela na rolkach w ERGO ARENIE. 22 sierpnia, poza warsztatami w strefach i możliwością swobodnej jazdy, w hali odbędą się pokazy gości specjalnych i konkursy z nagrodami. Wstęp jest wolny.

O godz. 16.00 rozpoczną się cotygodniowe zajęcia z instruktorami w wydzielonych strefach jazdy, gdzie doszkolić się będzie można m.in. z umiejętności związanych z jazdą freestyle, urban, czy hokejem na rolkach. Wszystkie strefy otoczy tor jazdy rekreacyjnej, po którym rotacyjnie, w rytmie muzyki, rolkarze jeździć będą w kółko.

Tuż przed godz. 18.00 swoje pokazy rozpoczną goście specjalni – rolkarze Powerslide Polska.

O godz. 16.30 otwarte zostanie biuro zawodów, gdzie do 18.00 zapisać się będzie można na zawody w wybranej przez siebie kategorii wiekowej i konkurencji. Dla najmłodszych przygotowano zawody limbo polegające na jeździe pod poprzeczką, starsi wybierać mogą w konkurencjach: high jump (skoki nad poprzeczką), bladecross (tor przeszkód na trasie oznaczonej barierkami i taśmami) oraz ALS (trójmiejską edycja ogólnopolskich zawodów ligi slalomowej, która polega na wykonaniu trików na torze z kubeczkami – tricki są oceniane przez sędziów, do tej konkurencji zapisać się można wyłącznie drogą internetową).

Impreza potrwa do godz. 21.30, a najlepsi liczyć mogą na upominki przygotowane przez partnerów rolkarskiego cyklu w ERGO ARENIE.

Szczegółowy opis finału, regulamin imprezy oraz wytyczne sanitarne znaleźć można na stronie ERGO ARENY.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...