Anna Kiełbasińska na Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły!

Uśmiechnięta sportsmenka pozuje do zdjęcia.
Fot. Jurek Bartkowski/Fotobank/PL/UMS

Tegoroczne Grand Prix Sopotu im. Janusza Sidły zostanie rozegrane na Stadionie Leśnym Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego w poniedziałek, 30 sierpnia, o godz. 17.00. W tegorocznym memoriale weźmie udział około 20. olimpijczyków i medalistów Igrzysk Olimpijskich, wśród nich Anna Kiełbasińska z SKLA, srebrna medalistka z Tokyo.

Memoriał Sidły rozgrywany będzie w randze zawodów klasy Mistrzowskiej Międzynarodowej. Będzie okazją do przedstawiania publiczności świeżo upieczonych medalistów Igrzysk Olimpijskich, w tym sopockiej „Królowej Sprintu” Anny Kiełbasińskiej, która podczas Igrzysk Olimpijskich w Tokyo zdobyła srebrny medal w sztafecie 4x400 m. Zobaczymy wielu czołowych zawodników Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego, a także czołówkę krajową oraz zaproszone gwiazdy lekkoatletyki z zagranicy. W poniedziałek, 30 sierpnia, na Stadionie Leśnym w Sopocie będziemy podziwiać nawet 20 olimpijczyków i medalistów Igrzysk Olimpijskich. W tegorocznych zawodach rozegranych zostanie 12 konkurencji.

Integralną częścią memoriału jest bieg „Bursztynowa Mila”. Tym razem na 600 m kobiet i 1000 lub 2000 m dla mężczyzn jak zwykle w doborowej obsadzie. Bursztynowa Mila to również okazja do zaprezentowania przez SKLA wychowanków klubowych – w dwóch biegach na 800 m dziewcząt i chłopców. Wstęp wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...