Kręć kilometry dla Sopotu!

Rowerzyści na ścieżce rowerowej.
Fot. Jurek Bartkowski/Fotobank/PL/UMS

Jak co roku, 1 września rozpoczęła się dwumiesięczna kampania promująca dojazdy rowerem do pracy. Punkty zebrane za przejechane kilometry będzie można wymieniać na nagrody.

Uczestnicy rywalizacji chcący „kręcić kilometry” robią to przy pomocy aktualnej aplikacji Activy. Każdy przejechany rowerem kilometr to 1 punkt. Za każdy przejazd uczestnicy otrzymają dodatkowych 5 pkt, a za dojazd do pracy (i wyjazd) dodatkowych 50 pkt. Aby aplikacja przyznała punkty należy zarejestrować przejazd z jej pomocą, tj. włączyć przejazd na początku podróży i zakończyć w miejscu docelowym. Minimalna długość przejazdu to 1,5 km. Zebrane punkty dają miejsce w rankingu ogólnym, a najlepsi otrzymają bony zakupowe, które będzie można wymieniać na nagrody: wejściówki do instytucji kultury, koszulki oraz bony zakupowe do sklepów sportowych. W zeszłorocznej edycji udział wzięło niemal 600 osób. Informacje jak zgłosić zespół do rywalizacji, zasady punktacji oraz regulamin na stronie Gra rowerowa. Rywalizacja potrwa do 30 października.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...