Piknik rodzinny Grupy GPEC w ogrodzie Muzeum Sopotu

Człowiek w przebraniu pluszowego tygrysa-maskotki w koszulce z napisem Grupa GPEC stoi na trawie
Fot. materiały promocyjne

Animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, strefa relaksu dla dorosłych i rozmowy z ekspertami z zakresu ciepłownictwa, możliwość zagłosowania na projekty BO – wszystko przy akompaniamencie radosnej muzyki w otoczeniu zieleni! Piknik rodzinny Grupy GPEC odbędzie się 11 września, start o godz. 15.00, zakończenie o godz. 18.00.

W najbliższą sobotę warto zarezerwować czas na piknik Grupy GPEC w ogrodzie Muzeum Sopotu (ul. Poniatowskiego 8). Organizatorzy zapewniają rodzinną atmosferę i atrakcje nie tylko dla najmłodszych sopocian. Piknik to idealna okazja do relaksu na leżaku oraz zabawy na świeżym powietrzu w pięknym ogrodzie Muzeum.

Podczas Pikniku rodzinnego Grupy GPEC będzie możliwość konsultacji z ekspertem Grupy GPEC, który chętnie wprowadzi sopocian w temat miejskiej sieci ciepłowniczej. Będzie także można oddać głos na wybrane projekty w ramach Sopockiego Budżetu Obywatelskiego.

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...