Bezpłatne webinarium „Zagubieni w pandemii”

młoda kobieta siedząca w pozycji skulonej na polanie pokrytej suchymi liśćmi
Fot. Freepik

Webinarium „Zagubieni w pandemii” odbędzie się w poniedziałek, 18 października o godz. 17.00, na platformie Zoom. Spotkanie będzie prowadzone przez psychologów Zespołu Poradnictwa Specjalistycznego Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie.

Tematem będzie doświadczenie poczucia zagubienia w pandemii, czyli jak pandemia sprawiła, że większość z nas poczuła się zagubiona w tak dobrze znanym dotąd świecie.

– Webinarium będzie o tym, co się z nami dzieje, gdy doznajemy długotrwałego stresu lub/i izolacji – mówi Wojmir Strzałkowski, psycholog współprowadzący webinarium. – Opowiemy, jak sobie radzić w tym trudnym czasie, jak rozpoznać u siebie i bliskich, że nie radzimy sobie z codziennością i wymagamy wsparcia innej osoby lub specjalisty – dodaje psycholog.


Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zalogować na platformie Zoom.

Dane do logowania:
https://us04web.zoom.us/j/72196981994?pwd=NXdHQnhXaks3Y3dPaTFIOWZFVGNaQT09

Meeting ID: 721 9698 1994
Passcode: c38Djj

Osoby prowadzące webinarium:

Katarzyna Hejko – psycholog, od 7 lat pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. W 2019 r. pełniła funkcję Przewodniczącej Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Absolwentka Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia w Warszawie.

Wojmir Strzałkowski – psycholog, od 16 lat pracownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie. W latach 2011-2014 r. pełnił funkcję Przewodniczącego Zespołu Interdyscyplinarnego ds. Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie. Absolwent Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie organizowanego przez Stowarzyszenie na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie Niebieska Linia w Warszawie.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...