(Po)granicze kultury. Debata w Art Inkubatorze

Fot. materiały Art Inkubatora

To nieprawda, że poza dużymi aglomeracjami miejskimi nie tworzy się kultury. Wręcz przeciwnie - tam też kwitnie życie artystyczne. Tylko często nie może się przebić do mainstreamu. A może nie ma takiej potrzeby? Goyki 3 Art Inkubator zaprasza na debatę, która odbędzie się 12 października.

Uczestnikami piątej debaty z cyklu #Goyki3Lab gośćmi będą: Krzysztof Czyżewski, Michał Suchora, Mariusz Wróbel. Spotkanie poprowadzi Magda Chołyst. Zapraszamy do uczestnictwa offline na #Goyki3. Początek o godzinie 17.00, we wtorek 12 października. Spotkanie zostanie nagrane i opublikowane w formie video i podcastu.

Rok 2021 został ogłoszony Międzynarodowym Rokiem Przemysłów Kreatywnych i Zrównoważonego Rozwoju. W ramach #Goyki3Lab chcemy łączyć artystów, przedstawicieli instytucji kultury, naukowców oraz przedsiębiorców w kreatywne grupy. Pozwoli to na zgromadzenie w jednej hybrydowej przestrzeni przedstawicieli różnych podmiotów należących do sektora kultury,  aby docelowo stać się platformą współpracy, wymiany doświadczeń w zakresie nowych rozwiązań sposobów realizacji projektów, w tym międzysektorowych.

Pierwsza debata w marcu poświęcona była kulturze w czasach pandemii. Druga, w kwietniu, roli kultury w strategiach rozwoju miast. Tematem majowej debaty był status artysty w Polsce, natomiast w czerwcu debatę poświęcono ekosystemowi zrównoważonego rozwoju instytucji kultury.

Koncepcja i koordynacja całego cyklu #Goyki3Lab: Marta Szadowiak. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...