Organizacja ruchu wokół cmentarzy

fot. Fotobank.PL/UMS

W okresie święta Wszystkich Świętych wprowadzane zostaną zmiany w organizacji ruchu, które mają za zadanie ułatwić dojazdy w rejon obu Sopockich cmentarzy oraz poprawić bezpieczeństwo pieszych i kierowców w czasie szczególnie intensywnego ruchu. Zmiany w organizacji ruchu wprowadzone zostaną na ul. Malczewskiego oraz ulicach przyległych.

 

Od godzin porannych w sobotę, 30 października (ok. godz. 7.00) do godzin wieczornych 1 listopada (ok. godz. 20.00) obowiązywać będzie jeden kierunek ruchu na odcinku ul. Malczewskiego pomiędzy al. Niepodległości, a ul. Kolberga. Dodatkowo celem poprawy funkcjonowania komunikacji miejskiej na odcinku ul. Malczewskiego, od ul. Chodowieckiego do wysokości Kościoła, na prawym pasie jezdni wyznaczony zostanie buspas.

Na ulicach przyległych wprowadzona zostanie następująca organizacja ruchu:

  • ul. Księżycowa – jeden kierunek ruchu od ul. Malczewskiego do ul. 23 Marca,
  • ul. Okrężna – jeden kierunek ruchu w stronę ul. 23 Marca,
  • ul. Słoneczna – jeden kierunek ruchu w stronę ul. Okrężnej.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...