Bieg Niepodległej w Sopocie

Biegacze na plaży. Zdjęcie zrobione z przodu, mają stroje białe i czerwone.
Fot. Jurek Bartkowski/Fotobank.PL/UMS

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie, podobnie jak w ubiegłych latach, zaprasza na listopadowy Bieg Niepodległej. Start 11 listopada o godzinie 10.00 z sopockiego molo.

Z okazji 103 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie i The North Event organizują tradycyjny Bieg Niepodległej. Bieg wystartuje 11 listopada o godzinie 10.00 z sopockiego molo. Meta zaplanowana została na skwerze Kuracyjnym. Trasa liczy 4,5 km.

Sopocki Bieg Niepodległej to jeden z najbardziej obleganych biegów przełajowych organizowanych przez MOSiR. Wydarzenie wpisuje się w obchody kolejnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, a organizatorzy – podobnie jak w ubiegłym roku – umożliwiają start w dwóch strefach: białej i czerwonej, tworząc w ten sposób z uczestników „żywą flagę”.

Chętni do wzięcia udziału w biegu mogą się zapisywać przez stronę ElektroniczneZapisy. Można to zrobić najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem rywalizacji, do godziny 9.45. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe medale.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...