Konkurs „Wolontariat. Aktywni w Sopocie 2021”

Kobieta siedząca na kanapie trzyma ręce młodej osoby
fot. Freepik

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią powraca Gala Sopockiego Wolontariatu, a wraz z nią to, na co wielu społeczników i wolontariuszy czekało. Przed nami konkurs „Wolontariat. Aktywni w Sopocie”.

Konkurs „Wolontariat. Aktywni w Sopocie” to zwrócenie uwagę na wyjątkowych, aktywnych, zaangażowanych wolontariuszy działających w Sopocie w różnych obszarach życia społecznego, jak również na osoby i miejsca, które szczególnie dbają o rozwój wolontariatu, stwarzając ku temu wzorcowe warunki.

Kapituła Konkursowa spośród nadesłanych nominacji przyzna 3 tytuły w czterech kategoriach:

  1. Sopocki/ka Wolontariusz/ka Roku 2021, w kategorii indywidualnej i grupowej
  2. Sopocki/ka Koordynator/ka Wolontariatu Roku 2021
  3. Otwarci na Wolontariat 2021

Prawo zgłaszania kandydatów do konkursu mają mieszkańcy Sopotu, sopockie organizacje pozarządowe i instytucje publiczne współpracujące z wolontariuszami, wolontariusze współpracujący z organizacjami i instytucjami działającymi na rzecz mieszkańców Sopotu oraz firmy działającym na terenie miasta, organizujące w swoich strukturach wolontariat pracowniczy. Termin nadsyłania nominacji mija 21 listopada.

Regulamin konkursu oraz karty zgłoszenia online znajdują się na stronie Sopockiego Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu w Sopocie. Więcej informacji: p.szczepanska@wolontariat.sopot.pl, tel. 729 863 777 lub osobiście w Sopockim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Marynarzy 4, pokój nr 3.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...