„Przepis na Sopot” – ostatnie wydanie w tym roku

Sztapel informatorów
Fot. materiały UMS

Zapraszamy do lektury świątecznego numeru informatora miejskiego „Przepis na Sopot”. Piszemy w nim m.in. o Sopockim Miasteczku Noworocznym, które rusza 25 grudnia na skwerze Kuracyjnym przy molo, karuzelach dla dzieci na Placu Przyjaciół Sopotu, lodowisku z widokiem na morze, rekrutacji dzieci do nowej filii żłobka "Puchatek" oraz świątecznym wsparciu dla samotnych i potrzebujących.

W numerze także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, otwartych instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...