Koncert francuskich przebojów w Teatrze Atelier

Aktor na scenie oświetlony snopem światła z góry.
Fot. Zdjęcia z profilu Mateusz Deskiewicz

Teatr Atelier zaprasza w podróż do Paryża, miasta poetów, malarzy i zakochanych, ale też kabaretów, kawiarni i surrealizmu. Na koncercie pod tytułem „Francja elegancja" zaśpiewa Mateusz Deskiewicz, aktor Teatru Muzycznego w Gdyni. Koncert już 15 stycznia o godzinie 19.00.

Na koncercie w Teatrze Atelier przy al. Mamuszki w Sopocie usłyszymy niezapomniane francuskie przeboje. Piosenki Aznavoura, Brela i Bécauda przeniosą słuchaczy pod Wieżę Eiffla i szerokimi bulwarami wprost nad Sekwanę. Nie zabraknie także powiewu świeżości – pojawią się kompozycje Zaz, Pink Martini czy Yvesa Montanda. W podróż ulicami Paryża zabierze widzów Mateusz Deskiewiczaktor Teatru Muzycznego w Gdyni, któremu towarzyszyć będzie band pod kierownictwem Ignacego Wiśniewskiego, który jest również autorem aranżacji. Opieka artystyczna – Tomasz Valldal-Czarnecki Trio w składzie: Ignacy Wiśniewski, pianino, Maciej Sadowski, kontrabas, Tomasz Koper, perkusja.

Teatr Atelier Sopot, aleja Franciszka Mamuszki 2, sobota15 styczniagodz. 19.00.

Bilety można kupować przez stronę panbilet.

Koncert zrealizowano z udziałem finansowym Gminy Miasta Sopotu oraz przy pomocy finansowej Województwa Pomorskiego. 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...