Art Inkubator zaprasza na wieżę i do poprowadzenia restauracji

Zabytkowy pałacyk z wieżą. Z przodu drzewa.
Fot. materiały Goyki 3 Art Inkubatora

Goyki 3 Art Inkubator zaprasza w styczniu do zwiedzania willi i wieży widokowej. Sopocka instytucja kultury poszukuje także najemcy, który poprowadzi restaurację.

Odnowiona wieży widokowa kompleksu pałacowo-parkowego Goyki 3 Art Inkubatora przy ul. Goyki 3 w Sopocie jest dostępna dla chętnych przez cały styczeń. Z Wieży można podziwiać panoramę Sopotu, a także obserwować różnorodne ptaki odwiedzające park przy Goyki. Wejście na wieżę w wybranym dniu i godzinie należy wcześniej zarezerwować, można to zrobić na stronie Goyki 3 Art Inkubator. Przy wejściu na wieżę pobierana jest opłata 1 zł i wydawany pamiątkowy bilet wstępu upoważniający do zwiedzania wieży i willi przez 60 minut od godziny, na którą wykonano rezerwację. Płatność można uiścić gotówką lub przy użyciu karty płatniczej.

Wejście na wieżę z przyczyn związanych z zabytkową konstrukcją budynku nie jest przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Przy okazji wizyty w sopockim Art Inkubatorze zainteresowani mogą obejrzeć lokal przeznaczony na restaurację. Sopocka instytucja kultury ogłosiła przetarg i poszukuje najemcy, restauratora lub restauratorki, do prowadzenia działalności gastronomicznej z kuchnią wegetariańską. Ogłoszenie, regulamin konkursu i plany sytuacyjne lokalu przeznaczonego pod ww. działalność można przeczytać i zobaczyć stronie Goyki 3 Art Inkubator/ogłoszenia.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...