Czytniki książek w Bibliotece Sopockiej

Czytnik książek elektronicznych. W tle półki z książkami
Fot. Biblioteka Sopocka

Biblioteka Sopocka we wszystkich swoich filiach dysponuje czytnikami książek elektronicznych. Można je wypożyczać za darmo.

Dzięki współpracy Biblioteki Sopockiej z marką inkBOOK we wszystkich filiach można wypożyczać nowe czytniki książek elektronicznych: modele inkBOOK Calypso oraz inkBOOK Calypso plus. Z usługi mogą korzystać mieszkańcy Sopotu posiadający Kartę Czytelnika, którzy zapoznają się z regulaminem udostępniania czytników. Można go znaleźć na stronie internetowej Biblioteki: regulamin udostępniania czytników. Czytniki są zintegrowane z Legimi, największą w Polsce bazą ebooków i audiobooków, czyli elektroniczną wypożyczalnią książek. Legimi oferuje obecnie ponad 75 tys. tytułów.

Biblioteka zapewnia darmowy miesięczny dostęp do wypożyczalni dla sopocian.

Zamówienie czytnika jest możliwe w usłudze „Biblioteka na kółkach”, a przeszkolenie z obsługi urządzenia można przejść w każdej filii bibliotecznej.

Polityka prywatności

Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania wszelkich informacji o charakterze danych osobowych, które pozyskane zostały w związku z korzystaniem przez Użytkowników z serwisu internetowego, prowadzonego pod domeną www.sopot.pl (zwanego dalej „Portalem”).
Czytaj dalej...