Marzec w Teatrze Atelier

Fot. mat. pras. do spektaklu
Fot. mat.pras.do spektaklu

Przedstawienia Sopockiego Teatru Tańca i Teatru Baabus Musicalis, koncert muzyki pop, a także winyl party z jazzmanami. Teatr Atelier zaprasza na wydarzenia w marcu.

W sobotę, 5 marca, o godz. 19.00 widzowie Teatru Atelier zobaczą „Domówkę” – przedstawienie przygotowane przez Sopocki Teatr Tańca. Natomiast 8 marca o godz. 17.00 i 19.00 będzie okazja do obejrzenia spektaklu „Polka Niepodległa” Sopockiego Teatru Muzycznego Baabus Musicalis.

W środę 9 marca o godz. 20.00 wystąpi grupa Navi – białoruski zespół indie popowy, założony na początku 2013, reprezentant Białorusi w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2017 roku. W skład zespołu wchodzą wokalista i gitarzysta Arciom Łukianienka oraz wokalistka i klawiszowiec Ksienija Żuk. Duet współpracuje także z basistą Uładzisłauem Czaszczawikiem, gitarzystą Alaksandrem Tabolskim i bębniarzem Uładzimirem Biehierem.

12 marca o godz. 20.00 Jazz Nojz Project, czyli Koncert – improwizacja aranżowana i winyl party z jazzmanami. Projekt rozpocznie koncert na scenie Teatru a następnie o godz. 22.00 Vinyl Party w Klubie Atelier. Wystąpią muzycy jazzowi: Michał Jan Ciesielski, Szymon Burnos, Adam Skorczewski, Ziemowit Klimek, a także DJ-e i VJ-e, m.in.: Romero, Porro, Gary Garnowski.

W sobotę, 19 marca, o godz. 18.00 widzowie Teatru Atelier zobaczą „Jaskółeczkę”, spektakl Fundacji „Feta” Beaty Kawki. Prosta historia dwóch odległych z pozoru światów, kota – drapieżnika i Jaskółki – jego potencjalnej ofiary, których połączyła miłość. Przedstawienie grane było na wielu scenach w Polsce.

Bilety na wszystkie wydarzenia dostępne na stronie Interticket

Więcej informacji pod numerem telefonu: 58 555 22 35.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...