„Przepis na Sopot” – wniosek do BO i pomoc dla Ukrainy

Przepis na Sopot nad skrzynką pocztową
Fot. materiały UMS

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru informatora miejskiego „Przepis na Sopot”. Piszemy w nim m.in.o pomocy dla Ukrainy – działalności Centrum Wsparcia Ukrainy na Al. Niepodległości 749, mieszkaniach dla uchodźców, ofertach pracy i przygotowaniu szkół. Mówimy, jak można wesprzeć ukraińskich sąsiadów i dziękujemy wszystkim, którzy się w tę pomoc angażują. Działa już nowa Sala Obsługi Mieszkańców na ul. Kościuszki 20, gdzie można załatwić m.in. sprawy związane z dowodami osobistymi, meldunkiem, PESEL-em, działalnością gospodarczą, dowodami rejestracyjnymi i prawami jazdy. Zachęcamy do składania wniosków do sopockiego Budżetu Obywatelskiego – przez cały kwiecień!

W numerze także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne w Urzędzie Miasta Sopotu, a także znajdzie się w skrzynkach pocztowych wszytkich sopocian.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...