Sopocka Wiosna na 5

Ludzie w sportowych strojach biegną ulicą
Fot. materiały MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sopocie zaprasza 9 kwietnia do wspólnego biegania pod hasłem: Sopocka Wiosna na 5. Impreza odbędzie się w 8. rocznicę organizacji przez Sopot Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce.

Mistrzostwa odbywały się w marcu 2014 r. w  ERGO ARENIE. W rywalizacji udział wzięło 600 zawodniczek i zawodników ze 138 krajów. Podczas zawodów padł 1 rekord świata, 13 najlepszych wyników świata oraz 51 rekordów krajowych.

Oprócz biegu głównego na 5 km, odbędą się również biegi dla dzieci i młodzieży. Rywalizacja zaplanowana jest w 25 kategoriach wiekowych.

Start na ul. Grunwaldzkiej u wlotu tunelu pod Bohaterów Monte Cassino, uczestnicy biegu głównego przemierzą trasę wiodącą ul. Powstańców Warszawy, al. Mamuszki i Wojska Polskiego, ul. Hestii, al. Dębową, aż do mety przy ERGO ARENIE.

Więcej informacji, regulamin, trasa oraz zapisy na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sopocie.

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...