„Przepis na Sopot” – wielkanocne wydanie

Fot. Ewelina Wołejko

W tym roku wielkanocną radość i smutek z toczącej się nieopodal wojny będziemy dzielić z ponad 2 tysiącami uchodźców z Ukrainy. Zamieszkali oni w akademikach UG, a niezbędną pomoc znajdują w Centrum Wsparcia Ukrainy, która zmieniła godziny otwarcia. Zachęcamy do włączenia się w akcję Sopocianie Sopocianom na Wielkanoc. Zapraszamy do składania wniosków do Budżetu Obywatelskiego oraz sprawdzenia oferty sopockich szkół ponadpodstawowych. Dziękujemy trenerowi Marcinowi Stefańskiego za prowadzeniu klubu Trefl Sopot i zapraszamy do kibicowania drużynie w najbliższych meczach.

W numerze także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...