„Przepis na Sopot” – zapraszamy na majówkę

Fot. Ewelina Wołejko

Zapraszamy mieszkańców i gości na Sopocką Majówka 2022 a dzieci do kolejnej edycji Rowerowego Maja w Sopocie. Sprawdź, jaką dotację na wymianę kopciuchów można uzyskać w tym roku. Trwa przebudowa ul. 3 Maja – zobaczcie, co się zmieni i jakie będą objazdy. Już wkrótce m.in. "Retrospektywa" Macieja Szemelowskiego w Państwowej Galerii Sztuki, regaty katamaranów Trzy Mola oraz zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego na Hipodromie. A 20-22 maja w Bibliotece Sopockiej odbędzie się Festiwal Historii Fantastycznych.

W numerze także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...