Masz problem ze znalezieniem pracy? Dołącz do projektu „Sopot – Aktywni Mieszkańcy”

Fot. Pixabay

Projekt Sopot Aktywni Mieszkańcy pomógł już ponad trzydziestu osobom w podniesieniu swoich kwalifikacji i szans na rynku pracy oraz znalezieniu zatrudnienia. Zapraszamy do udziału kolejne. Dzień Otwartych Konsultacji odbędzie się 17 maja.

Osoby poszukujące pracy otrzymają pomoc w wyszukiwaniu ogłoszeń, przygotowaniu odpowiedniego CV, przygotowaniu do rozmów o pracę. W ramach programu możliwe jest też sfinansowanie kursu zawodowego lub szkolenia. Oferowane jest także wsparcie w codziennych trudnościach, jak np. sprawy urzędowe. Można się zwrócić ze swoim problemem – wspólnie z uczestnikiem/czką organizatorzy postarają się poprawić sytuację życiową.

Dzień Otwartych Konsultacji 17 maja, ul Marynarzy 4, sala nr 1

Możliwe będzie umówienie spotkania lub konsultacji telefonicznej z:

  • doradcą zawodowym,
  • psychologiem,
  • asystentem odbiorcy projektu.

By dołączyć do projektu, trzeba być mieszkanką/mieszkańcem Sopotu i spełniać jeden z poniższych warunków:

  • posiadać orzeczenie o niepełnosprawności,
  • być osobą bezrobotną, uczącą się lub pracującą w niepełnym wymiarze godzin,
  • być w trudnej sytuacji życiowej, materialnej.

Nie jesteś pewny/pewna czy spełniasz kryteria, czy ten projekt jest dla Ciebie? Zachęcamy do kontaktu, porozmawiajmy, postaramy się pomóc.

Obowiązują zapisy, można umówić się telefonicznie: 729 863 879 lub mailowo: ekspresja.org@gmail.com

Projekt „Sopot – Aktywni Mieszkańcy (etap 2)” jest realizowany przez Gminę Miasta Sopotu/Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sopocie w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Na Drodze Ekspresji, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...