„Przepis na Sopot” – nowa Karta Sopocka

Siedzący na białej ławce w parku mężczyzna czyta gazetę
Fot. Ewelina Wołejko

Nowa Karta Sopocka posiada nowe udogodnienia oraz zniżki dla sopocian – zobacz, jak ją zamówić. Zapraszamy na konsultacje dotyczące strategii miasta – 31 maja i 21 czerwca. Opiekunom osób z chorobą Alzheimera lub innym otępieniem proponujemy bezpłatne warsztaty organizowane w Domu Pomocy Społecznej w Sopocie we wtorki o 13:00 (do 14 czerwca). W dniach 21-29 maja odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Chóralny Mundus Cantat. Dla fanów kina – Sopot Film Festival już 4-12 czerwca, a 8 czerwca w Operze Leśnej 7. Koncert Muzyki Filmowej. Rodziny z dziećmi zapraszamy 4 czerwca na Festyn Wodny organizowany przez Aqua Sopot na Sopockich Błoniach. Tego dnia również koncert charytatywny "Uśmiech za Uśmiech" w muszli koncertowej.

W numerze także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...