„Przepis na Sopot” – wydanie specjalne z Raportem o Stanie Miasta 2021

Pomnik Haffnera, który trzyma w ręku
Fot. materiały UMS

Wydanie specjalne "Przepisu na Sopot", który od dzisiaj trafia do skrzynek pocztowych sopocian zawiera Raport o Stanie Miasta za 2021 rok. Raport podsumowuje działania władz miasta, które w zeszłym roku obchodziło swoje 120. urodziny. Dowiecie się m.in. jak funkcjonował Sopot w pandemii, co się działo w kulturze i sporcie i jak jeszcze bardziej zazieleniło się miasto oraz na jakie wsparcie mogły liczyć sopockie rodziny i najbardziej potrzebujący.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne w Urzędzie Miasta Sopotu, a także znajdzie się w skrzynkach pocztowych wszytkich sopocian.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...