Wakacje pod Żaglami 2022

Pokład żaglowca. W dali, na dziobie osoba w czerwonej kurtce.
Fot. S/Y Alf

Początek wakacji to również start programu „Wakacje pod Żaglami”. Wakacyjne rejsy po Zatoce Gdańskiej dla dzieci i młodzieży szkoleniowym jachtem S/Y ALF rozpoczną się już 4 lipca.

Gmina Miasta Sopotu wraz z Miejskim Ośrodkiem Sopotu i Rekreacji w Sopocie oraz Fundacją Dziedzictwa Morskiego zapraszają sopockie dzieci i młodzież w wieku 10-18 lat na kolejną edycję cyklu „Wakacje pod Żaglami”. Początek już 4 lipca. Rejsy sopockim jachtem szkoleniowym S/Y ALF po Zatoce Gdańskiej odbywać się będą przez całe wakacje, od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-14.00. Jednorazowo na pokładzie jachtu S/YAlf może płynąć 10 osób. W przypadku grup zorganizowanych dziewięcioro dzieci z opiekunem. 

– Zapraszam na wakacyjne rejsy naszym Alfem. To wspaniała przygoda i świetny sposób na spędzenie wolnego czasu – mówi Magdalena Czarzyńska-Jachim, wiceprezydentka Sopotu. – Bardzo ważny jest również walor edukacyjny tych rejsów. W Sopocie od wielu lat kładziemy duży nacisk na wychowanie morskie dzieci i młodzieży. To bardzo rozwija, uczy szacunku do morza, a także współpracy i odpowiedzialności – dodaje wiceprezydentka Sopotu.

W sprawie wakacyjnych rejsów jachtem S/Y Alf można się kontaktować pisząc na adres mailowy: zeglarstwo@sopot.pl. Czynny jest również numer telefonu: 601 825 055. W pierwszy tegoroczny rejs z cyklu „Wakacje Pod Żaglami” sopocki jacht szkoleniowy wyjdzie z mariny 4 lipca.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...