Wielki finał Ekstraligi Rugby w Sopocie!

Rugbiści w czerwonych koszulkach stoją rzędem na stadionie. Przed nimi tak samo ubrane dzieci.
Fot. Ogniwo Sopot

Nadszedł czas ostatecznych rozstrzygnięć w krajowym rugby. Broniący tytułu Mistrza Polski rugbiści Ogniwa Sopot ponownie byli najlepsi w fazie zasadniczej i rozegrają finał na własnym stadionie podejmując drużynę Orkana Sochaczew. Finał rozegrany zostanie w niedzielę, 26 czerwca, o godz. 18.00 na stadionie przy ul. Jana z Kolna.

Obecny sezon jest bardzo wyrównany. Aż sześć zespołów stanowilo czołówkę i wszystkie walczyły o strefę medalową do samego końca. Ostatecznie to sopocianie po raz trzeci z kolei zwyciężyli w fazie zasadniczej. W finale rozgrywek, który odbędzie się w niedzielę, 26 czerwca, o godz. 18.00 w Sopocie, mistrzowie Polski podejmą znakomicie grający w tym roku zespół Orkana Sochaczew. Rywale Ogniwa wiosną pokazali znakomitą formę wygrywając między innymi na sopockim stadionie.  

Jak na mecz przystało, wokół boiska będzie wiele różnorodnych atrakcji towarzyszących, więc organizatorzy zapraszają na wydarzenie całe rodziny. Wielkie sportowe emocje gwarantowane!

Bilety w cenie 25 zł (normalny) i 15 zł (ulgowy) można zakupić w przedsprzedaży na portalu ogniwo.ticketsoft.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...