„Przepis na Sopot” – woonerf, czyli ulica do mieszkania

Mops siedzi na chodniku i ma przed sobą gazetę
Fot. Ewelina Wołejko

Zapraszamy na spacer po woonerfie, czyli ulicy do mieszkania - Parkową i jej przecznicami. To miejsce, gdzie pierwszeństwo mają piesi i rowerzyści, a ruch jest uspokojony. Na początku lipca odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Sopot Classic, a tematem przewodnim będzie muzyka latynoamerykańska. Zapraszamy na konsultacje Strategii Sopotu 21.06 w Bibliotece Sopockiej na ul. Kolberga 9. Fanów rugby czeka w Sopocie finał Extraligi już 26 czerwca.

W numerze także garść najważniejszych informacji z życia miasta oraz zapowiedzi wydarzeń kulturalnych i sportowych.

Najnowszy numer „Przepisu na Sopot”, a także archiwalne wydania w formacie pdf można znaleźć na stronie głównej sopot.pl, w zakładce Informator Miasta Sopotu.

Aktualne wydanie w wersji papierowej jest dostępne m.in. w Urzędzie Miasta Sopotu, bibliotekach, instytucjach kultury, punktach IT, na dworcu, na rynku oraz w sopockich sklepach.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...