Skrzatki Sopot Tenis Klubu Drużynowymi Mistrzyniami Polski 2022!

Pięć dziewczynek z trenerem. Stojąc na podium trzymają puchar
Fot. Sopot Tenis Klub

W niedzielę, 19 czerwca, na sopockich kortach rozegrano finał Drużynowych Mistrzostw Polski U12 dziewcząt. Po tytuł najlepszej drużyny skrzatek w Polsce sięgnęły dziewczęta z Sopot Tenis Klubu.

W niedzielnym finale Drużynowych Mistrzostw Polski Skrzatek (U12) drużyna Sopot Tenis Klubu w składzie: Zuzia Giżewska, Tosia Snochowska, Iga Mazur, Maja Schweika, Sara Sebastiańska, pod wodzą kapitana Jarosława Zielińskiego, pokonała zespół BKT Adventage Bielsko Biała i sięgnęła po tytuł najlepszej drużyny skrzatek w Polsce. Drużyna z Bielska-Białej, reprezentowana przez Patrycję Faber, Alicję Szwedę, Maję Sobiesiak, Tosię Zielińską i Julię Matuszczyk z kapitanem Szymonem Bandurą na czele, uległa sopociankom aż 6:0.

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...