Wakacje na rolkach w ERGO ARENIE

Dzieci z trenerem na rolkach w hali.
Fot. Fotobank.pl/ERGO ARENA

Cztery pełne, rolkarskie weekendy, prawdziwa gratka dla miłośników sportów wrotkarskich i niepowtarzalna okazja dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę na rolkach. W sobotę, 16 lipca, po raz szósty ruszy Rolkowisko w ERGO ARENIE. Wstęp wolny.

Płyta główna ERGO ARENY będzie dostępna dla rolkarzy przez 4 wakacyjne weekendy: soboty i niedziele 16-17 i 23-24 lipca oraz 13-14 i 20-21 sierpnia, w godz. 16.00-19.00. Ostatnia, niedzielna odsłona, w godz. 16.00-22.00, połączona będzie z zawodami i dodatkowymi atrakcjami.

Na wszystkich chętnych w ERGO ARENIE czekać będzie 5 stref:

  • strefa nauki jazdy – nauka od podstaw prowadzona przez instruktora i szkółki wrotkarskie,
  • strefa freestyle slalom – nauka jazdy między kubeczkami dla początkujących i zaawansowanych rolkarzy, pod nadzorem instruktora,
  • strefa nauki jazdy agresiv/urban – strefa dla średniozaawansowanych rolkarzy, którzy będą chcieli podnieść swoje umiejętności; zajęcia prowadzone na podstawowych przeszkodach (poręcz, hopka, podest), pod nadzorem instruktora,
  • strefa jazdy szybkiej i rekreacyjnej – na obwodzie płyty głównej zostanie utworzony tor, po którym rolkarze będą jeździć w kółko w jednym kierunku (rotacyjnie); w tej strefie jazda odbywa się bez instruktora
  • strefa hokeja na rolkach – powstanie plac otoczony bandami do unihokeja, będą na nim zajęcia dla dzieci z instruktorem, do dyspozycji dzieci będą kije hokejowe.

Wypożyczenie rolek i kasku z ochraniaczami możliwe będzie po uprzedniej rezerwacji telefonicznej lub mailowej (z przynajmniej jednodniowym wyprzedzeniem) pod numerem tel. 535 003 363 lub adresem e-mail: roll4all@roll4all.pl.

Więcej informacji na stronie ERGO ARENA

 

 

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...