Aktualności

Warsztaty „Spotkajmy się przy opowieści”

Na cykl warsztatów z Sopotem w tle z tworzenia scenariuszy do filmów, komiksów i gier miejskich zaprasza Młodzieżowy Dom Kultury w Sopocie. Pierwsze dwa z zaplanowanych sześciu spotkań odbędą się 9 i 16 maja br.

Możesz nauczyć się panować nad agresją – bezpłatny program wsparcia

Jeśli nie radzisz sobie z trudnymi emocjami, reagujesz złością i agresją, zdarza Ci się używać siły wobec najbliższych – możesz to zmienić. Punkt Interwencji Kryzysowej MOPS w Sopocie prowadzi nabór do bezpłatnego Programu korekcyjno-edukacyjnego dla osób stosujących przemoc domową. Przy pomocy specjalistów możesz zmienić swoje zachowanie i uzdrowić relacje z bliskimi. 

Sopoteka zaprasza na spotkania

Spotkania poświęcone książkom, także tym dla dzieci, oraz cykliczne Spotkania z Japonią – to wszystko w Sopotece, w drugiej połowie kwietnia.

Nowe zasady w programie „Czyste Powietrze”. W trosce o beneficjentów

Obowiązkowa lista zielonych urządzeń i materiałów (ZUM), jedna szansa na najwyższe dofinansowanie, doprecyzowanie prefinansowania i pełnomocnictwa oraz wzmocnienie budżetu środkami europejskimi – to nowości, które od 22.04.2024 r. czekają na osoby korzystające z programu „Czyste Powietrze”.

Obrady Rady Miasta Sopotu – transmisja

Na wtorek 23 kwietnia 2024 r., na godz. 10.00, zwołana została LIV sesja zwyczajna Rady Miasta Sopotu, która odbędzie się w Sali Herbowej Urzędu Miasta.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...