Aktualności

Salon Młodopolski. Spotkanie z o. Ludwikiem Wiśniewskim

Gościem 74 Salonu Młodopolskiego im. Arama Rybickiego będzie ojciec Ludwik Wiśniewski, a tematem rozmowy najnowsza książka dominikanina, zatytułowana „Czarne z białym. Zapiski niepokorne”. Spotkanie będzie dostępne wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Początek w czwartek, 15 kwietnia, o godz. 19.00.

Warsztaty dźwiękowe z Natalią Fiedorczuk

Chciałabyś poznać podstawy udźwiękowienia stworzonego przez siebie materiału? Piszesz? Kochasz teatr, radio i opowiadanie historii? A może marzy ci się realizacja autorskiej, czytanej lub mówionej formy literackiej? Do udziału w warsztatach zaprasza prowadząca spotkania Natalia Fiedorczuk.

Wnioski o 500 plus także w formie papierowej

Aby nadal otrzymywać świadczenia wychowawcze, należy w tym roku złożyć nowy wniosek. Od lutego można składać wnioski wyłącznie drogą elektroniczną, natomiast od 1 kwietnia dodatkowo będzie można je złożyć w formie papierowej. Aby zachować ciągłość wypłat, warto zrobić do 30 kwietnia.

Wpłatomat w Urzędzie Miasta

W Urzędzie Miasta Sopotu pojawił się wpłatomat. Urządzenie zostało ustawione w holu na parterze, naprzeciwko kasy. Można z jego pomocą zrealizować podstawowe płatności. Kasa została zamknięta.

Debata o roli instytucji kultury

Goyki 3 Art Inkubator zaprasza na kolejną debatę z cyklu #Goyki3Lab, poświęconą tym razem roli instytucji kultury. Debatę będzie można śledzić online, odbędzie się w piątek, 16 kwietnia. Początek o 11.00.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...