Aktualności

Wiosenne zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego

Międzynarodowe zawody we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego „WKKW Sopot Spring Tour” odbędą się na sopockim Hipodromie przez dwa kolejne weekendy, w dniach 25 kwietnia-5 maja. W zawodach wystartuje m.in. Ingrid Klimke. Niemka jest wielokrotną medalistką olimpijską, mistrzynią świata i Europy.

Nieodpłatna pomoc prawna, obywatelska i mediacje w Sopocie

Zachęcamy i przypominamy o możliwości skorzystania z nieodpłatnej porady prawnej, obywatelskiej lub mediacji. Z pomocy skorzystać mogą osoby, które nie mają możliwości opłacenia kosztów usługi prawnika. Konsultacje udzielane są nie tylko mieszkankom i mieszkańcom, ale też potrzebującym spoza Sopotu.

„Przepis na Sopot” – nowa prezydentka i Rada Miasta

Przedstawiamy nową Radę Miasta oraz prezydentkę Sopotu – Magdalenę Czarzyńską-Jachim. Sadzimy w mieście nowe drzewa. Rozpoczęła się rekrutacja do żłobka. Prezentujemy szczegółowy program tegorocznej Sopockiej Majówki.

Wybory samorządowe 2024. Nowa prezydentka i Rada Miasta Sopotu

W wyborach samorządowych, które odbyły się 7 kwietnia, sopocianki i sopocianie w pierwszej turze powierzyli funkcję Prezydenta Miasta Sopotu Magdalenie Czarzyńskiej-Jachim. Wybrali także nowych członków Rady Miasta Sopotu na kadencję 2024-2029.

„KWINTesencje” na koncercie Polskiej Filharmonii Kameralnej

Polska Filharmonia Kameralna Sopot zaprasza na niezapomniany wieczór pełen muzycznych emocji podczas koncertu „KWINTesencje”. Koncert odbędzie się 26 kwietnia o godz. 19.00 w sali koncertowej PFK Sopot na terenie Opery Leśnej. Filharmonicy wystąpią pod dyrekcją Tomasza Bugaja.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...