Aktualności

Wybory parlamentarne 2019

W najbliższą niedzielę, 13 października odbędą się w Polsce wybory parlamentarne. Wszystkich uprawnionych do głosowania zachęcamy, by skorzystali z tego przywileju i oddali głos w wyborach do Sejmu i Senatu.

Grupa wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy

Punkt Interwencji Kryzysowej Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sopocie organizuje grupę psychoedukacyjną dla kobiet doświadczających przemocy w bliskich relacjach. Kobiety, które znalazły się w trudnej sytuacji związanej z przemocą, dowiedzą się jak radzić sobie w takich sytuacjach, dostaną wsparcie i zrozumienie. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Nagrody Prezydenta Sopotu wręczone

W niedzielę, 6 października, w Sali Columbus Hotelu Sheraton, wręczone zostały Nagrody Prezydenta Sopotu „Sopockie Muzy”. Na dorocznej gali przyznano również tytuł „Mecenasa Kultury Sopotu” za rok 2019.

Literacki Nobel dla Olgi Tokarczuk!

Olga Tokarczuk została laureatką Nagrody Nobla w dziedzinie literatury za rok 2018. Pisarka jest drugą po Wisławie Szymborskiej Polką i pierwszą prozaiczką nagrodzoną najważniejszą światową nagrodą literacką. Autorka dwukrotnie gościła na festiwalu Literacki Sopot.

„Przystanek Praca”

Warsztaty Service Design/Projektowanie usług. Cykl „Przystanek Praca” to odpowiedź na rosnące potrzeby kształcenia młodzieży w kierunku podejmowania świadomych wyborów edukacyjno-zawodowych. Zapraszamy młodzież sopockich szkół do udziału w spotkaniach z przedstawicielami biznesu.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...