Aktualności

Apelujemy o ostrożność przy wynajmie wakacyjnych kwater

W ostatnich dniach policjanci z Sopotu otrzymali zgłoszenia dotyczące oszustw przy wynajmie mieszkań. Za każdym razem osoba pokrzywdzona przekazała osobie podającej się za właściciela pieniężną kaucję, ale do wynajmu już nie dochodziło i kontakt się urywał. Apelujemy o ostrożność przy wynajmie mieszkań. Przestrzegamy przed potencjalnymi oszustami, którzy mogą oferować noclegi w fikcyjnych pensjonatach, apartamentach i pokojach na terenie Sopotu. Przypominamy! Zanim zdecydujemy się przelać pieniądze na wskazane konto lub przekazać je do ręki, musimy zweryfikować właściciela obiektu.

Wichura idzie na emeryturę

Po 10 latach wiernej służby na emeryturę odchodzi klacz Wichura, pracownica sopockiego ZDiZ. Zastąpi ją kolejny zeroemisyjny pojazd w Sopocie – meleks.

Dokąd z dzieckiem? Do Muzeum Sopotu!

Muzeum Sopotu ma także propozycje dla najmłodszych. Warto wybrać się z nimi do willi Claaszena przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 8.

Remonty i przebudowy dróg w Sopocie

Zarząd Dróg i Zieleni w Sopocie informuje, że od 17 do 23 lipca 2019 r. planowane są prace mogące powodować utrudnienia w ruchu drogowym.

Wieczory Muzyczne u św. Andrzeja Boboli

Trwają dziewiąte już spotkania muzyczne w kościele pw. św. Andrzeja Boboli (ul. Powstańców Warszawy 15). Najbliższy koncert odbędzie się 22 lipca o godz. 19.00. Będzie to spotkanie z najsłynniejszymi argentyńskimi i polskimi tangami. Wstęp jest wolny.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...