Aktualności

Zmiany organizacji ruchu w okolicach Sopot Centrum

W niedzielę, 5 lipca, w związku z uroczystościami odsłonięcia pomnika Profesora Władysława Bartoszewskiego, zmianie ulegnie organizacja ruchu w rejonie Sopot Centrum.

Zieleń na pl. Przyjaciół Sopotu – konsultacje

Wybrany w budżecie obywatelskim projekt „Zieleń na pl. Przyjaciół Sopotu” będzie miał nową koncepcję architektoniczną. Biuro architektoniczne, które zostało wybrane do jej realizacji, zaprasza mieszkańców do konsultacji społecznych.

„Autorytet i przyzwoitość w polityce" – debata na molo i odsłonięcie pomnika Władysława Bartoszewskiego. Oglądaj transmisję na żywo na naszej stronie

Debata „Autorytet i przyzwoitość w polityce” z udziałem byłych prezydentów Rzeczypospolitej Bronisława Komorowskiego i Aleksandra Kwaśniewskiego oraz wicemarszałek Sejmu RP Małgorzaty Kidawy-Błońskiej, odbędzie się w niedzielę, 5 lipca, w muszli koncertowej na molo. Spotkanie będzie otwarte dla publiczności i poprzedzi odsłonięcie pomnika Władysława Bartoszewskiego w Sopocie.

Koniec pierwszego etapu remontu ul. Armii Krajowej

Przywrócony został ruch na całej długości ul. Armii Krajowej. Trwają ostatnie prace wykończeniowe przy pierwszym etapie przebudowy ulicy. Wykonana została nawierzchnia drogi rowerowej, chodniki, wyniesione skrzyżowania. Asfaltem pokryto jezdnię na odcinku od ul. Andersa do ul. Wybickiego.

Slow Fest Sopot, czyli zapraszamy do stołu!

Tegoroczna, VIII już edycja Slow Fest Sopot odbędzie się 4 i 5 lipca. Wszystkich smakoszy zapraszamy w godz. 11.00-17.00 na sopockie molo. Aby zapewnić gościom i uczestnikom wydarzenia komfort i bezpieczeństwo, przy wejściu na molo zainstalowane zostaną dwa tunele dezynfekujące.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...