Aktualności

Przerzutka na Sopot, czyli poznaj miasto na rowerze

Prezydent Miasta Sopotu Jacek Karnowski oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych lepszym poznaniem miasta na drugą edycję przejazdu rowerowego:PRZERZUTKA NA SOPOTEdycja Druga: 20.09.2014, godz. 11:00Miejsce Zbiórki:Zespół Szkół nr 1 - ul. Książąt Pomorskich 16-18Długość trasy: 4,5 kmSzacowany czas przejazdu: 2,5 - 3 h  

Dowiedz się więcej o Karcie Sopockiej oraz Sopockiej Karcie 3+ i Karcie Dużej Rodziny

Podczas Festynu Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się w najbliższą sobotę, w godzinach od 11:30 do 16.00 na Placu Kuracyjnym na sopockim molo będzie można uzyskać informacje na temat Karty Sopockiej, a także poznać program wspierania dużych rodzin, który prowadzimy w Sopocie od roku. Dodatkowo prezentować będziemy Kartę Dużej Rodziny, która jest programem rządowym. Zapraszamy na stoisko Miasta Sopotu.  

Koncert dla Mieszkańców – święto salsy i… lekkoatletyki

Przypominamy, że już za 2 dni, w najbliższą środę kolejny w tym Koncert dla Mieszkańców. Tym razem pod dachem Opery Leśnej zabrzmi salsa w wersji niecodziennej – symfonicznie!  

Przywileje dla dużych rodzin

Koszt zakupów nowych podręczników, doposażenie dziecięcych pokoi w nowe biurka lub krzesła, a szaf dorastających pociech w nowe buty, strój na W-F czy kurtkę to tylko niektóre wydatki, jakie jesienią w bardzo odczuwalny sposób obciążają budżety rodzin, szczególnie tych, które posiadają więcej dzieci. Dlatego przypominamy o przywilejach, jakie sopockim rodzinom wychowującym więcej niż troje dzieci daje Sopocka Karta Rodziny 3+.

XII Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych już w tę sobotę

Stowarzyszenie Na Drodze Ekspresji, Sopockie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu zapraszają na XII Sopocki Festyn Organizacji Pozarządowych, który odbędzie się w najbliższą sobotę (13 września), w godz. 11.30-16.00, na Skwerze Kuracyjnym Sopockiego Molo.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...