Aktualności

Nowy Plac Zabaw przy ul. Reja

Po powrocie z letniego wypoczynku część sopockich maluchów czeka miła informacja – dzięki środkom z Sopockiego Budżetu Obywatelskiego wybudowany został nowy plac zabaw.

Sopot Non-Fiction, czyli rezydencja artystyczna i festiwal teatru dokumentalnego (30 sierpnia - 6 września)

Sopot Non-Fiction to jedyny w Polsce przegląd teatru dokumentalnego, połączony z warsztatami dla profesjonalnych twórców. To wyjątkowa okazja, aby spotkać się z  najnowszymi zjawiskami z teatru non-fiction i przyjrzeć się procesowi pracy nad spektaklami.

Salon Młodopolski im. Arama Rybickiego zaprasza na (XXVI) debatę pt. „Jaka przyszłość czeka Polaków na Białorusi?”

Gośćmi spotkania będą: Andżelika Borys oraz Mieczysław Jaśkiewicz. Debatę poprowadzi Adam Hlebowicz. Debata odbędzie się w poniedziałek, 1 września o godzinie 18.00 w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, Nowy Dom Zdrojowy, Plac Zdrojowy 2, Sopot. Wstęp wolny

Dzień otwarty Dziennego Domu Pobytu w Sopocie

28 sierpnia (czwartek) 2014 w godzinach 15.00- 17.00 zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY Dziennego Domu Pobytu w Sopocie, który od ponad 30 lat służy swoją ofertą i wykwalifikowanym personelem starszym mieszkańcom Sopotu.

Wpływy z turystyki na bezpieczeństwo i programy dla mieszkańców

Zwiększone dochody miasta, z powodu wyjątkowo udanego sezonu letniego, zostaną przeznaczone m.in. na poprawę bezpieczeństwa w mieście poprzez doposażenie służb w niezbędny sprzęt. Na ten cel Sopot chce wydać do końca roku dodatkowo ponad 183 tysiące złotych. Prezydent przygotował projekty uchwał na wrześniową sesję, które umożliwią wydatkowanie tych środków.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...