Aktualności

Salon Młodopolski im. Arama Rybickiego zaprasza na (XXVI) debatę pt. „Jaka przyszłość czeka Polaków na Białorusi?”

Gośćmi spotkania będą: Andżelika Borys oraz Mieczysław Jaśkiewicz. Debatę poprowadzi Adam Hlebowicz. Debata odbędzie się w poniedziałek, 1 września o godzinie 18.00 w Państwowej Galerii Sztuki w Sopocie, Nowy Dom Zdrojowy, Plac Zdrojowy 2, Sopot. Wstęp wolny

Dzień otwarty Dziennego Domu Pobytu w Sopocie

28 sierpnia (czwartek) 2014 w godzinach 15.00- 17.00 zapraszamy na DZIEŃ OTWARTY Dziennego Domu Pobytu w Sopocie, który od ponad 30 lat służy swoją ofertą i wykwalifikowanym personelem starszym mieszkańcom Sopotu.

Wpływy z turystyki na bezpieczeństwo i programy dla mieszkańców

Zwiększone dochody miasta, z powodu wyjątkowo udanego sezonu letniego, zostaną przeznaczone m.in. na poprawę bezpieczeństwa w mieście poprzez doposażenie służb w niezbędny sprzęt. Na ten cel Sopot chce wydać do końca roku dodatkowo ponad 183 tysiące złotych. Prezydent przygotował projekty uchwał na wrześniową sesję, które umożliwią wydatkowanie tych środków.

Komiksowa Biblioteka dla dzieci i młodzieży, czyli jesienny cykl warsztatów multimedialnych w Bibliotece Sopockiej

8 sobotnich warsztatów ze scenarzystami, animatorami i grafikami, 8 spotkań z wolontariuszami i stworzymy z dziećmi komiks o przygodach pomarańczowego mola książkowego, który trafił do cyfrowego świata multimediów.

Literacki Sopot, 21-24 sierpnia

W sierpniu mieszkańcy i turyści będą mieli okazję w ramach festiwalu Literacki Sopot do licznych spotkań z wybitnymi twórcami literatury polskiej, ale nie tylko. Dzięki festiwalowi, Sopot na cztery dni staje się literacką stolicą Polski.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...